WestNews.com.ua

В Івано-Франківській школі-садок зробили ремонт. ФОТО

25.09.2018, 11:25  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

 

У ЗШС №3 завершують переобладнувати приміщення для навчання дошкільної групи.

Ремонтні роботи також проводять й у вбиральнях школи-садка. Про це повідомила секретар міської ради Оксана Савчук, інформує WestNews.

Скоро дошкільнята вперше завітають до свого навчального закладу. Залишилось небагато – придбати нові меблі та м’який інвентар. Набір дітей розпочнеться на початку жовтня – відповідно до електронної черги школи-садка №3.

“Ми, дорослі, намагаємося створити максимально комфортні умови для виховання і навчання дітей у садках і школах міста. Звісно, що хочеться все й одразу, однак так буває тільки в кіно. Хоча вже навіть зараз можемо радіти першим досягненням і змінам, які щодня відбуваються в освіті міста”, – каже Оксана Савчук.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Інспектор Марцінків”: ремонт дворів, заміна електромереж та встановлення зупинки. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X