WestNews.com.ua

В Івано-Франківському аеропорту хочуть відкрити нові авіарейси

12.02.2019, 20:31  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Івано-Франківський аеропорт планує розширити географію авіасполучення.

Наразі уже відправлено звернення на усі лоукости авіакомпанії Європи, щоб дізнатись їхню думку про перспективи відкриття нових напрямків в Україну, зокрема в Івано-Франківський аеропорт. Про це повідомив Олег Саюк в групі Рідному місту – гідний аеропорт, інформує WestNews.

За його словами, від однієї компанія уже надійшла відповідь. Громадськість планують ознайомити, коли отримають решту відповідей.

Водночас вивчається можливість будівництва альтернативного терміналу аеропорту, ведуться перемовини із зацікавленими сторонами.

«Все ще очікуємо відповіді від голови міста, щоб зрозуміти, чи готовий він підтримати нашу ініціативу», – йдеться у дописі.

Додамо, що на фото окреслено ділянки, які теоретично можна розглядати місцем будівництва нового терміналу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Хрест на місті”: депутати не підтримали новий логотип Івано-Франківська. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X