В Івано-Франківському ЦСМ триває виставка Миколи Молчана «Вершники Апокаліпсису». ФОТО

12.06.2019, 19:36  |  Автор:   Власенко Власта

WestNews поспілкувався з Андрієм Шнайдером – директором Центру сучасного мистецтва.

«Ця виставка-проект львівського художника Миколи Молчана називається «Вершники апокаліпсису». Назва пов’язана з книгою Іоана Богослова «Апокаліпсис», де згадуються чотири вершники, які прийшли на Землю. Але це не пряме розуміння, як в Біблії, а скоріше така філософська думка про сучасне життя, про те що таке Людина і що вона може зробити. Основна робота – це саме вершники Апокаліпсису. І суть картини, та й цілої виставки, зі слів автора в тому, що сучасна людина все на своєму шляху знищує. Працюючи над картинами, Микола Молчан порахував скільки за його життя зникло тварин, рослин. І от він каже: «Можливо Апокаліпсис, тобто кінець світу, вже іде, відбувається, просто ми цього ще не розуміємо». Бо ці вершники – це сучасні люди, особливо ті, які можуть приймати рішення: політики, менеджери великих корпорацій і одним своїм рішенням вони можуть призвести до апокаліпсису. На картині це підкреслено атрибукою: годинники, костюми. Можливо цей апокаліпсис вже йде і можливо ми самі його і робимо, знищуючи природу».

Також, Андрій Шнайдер розповів, що щодо цієї виставки було багато схвальних відгуків.

«Ми боялися, щоб череп коня, який є одним з експонатів виставки, не лякав дітей, але сучасних дітей, здається, ніщо не злякає», – додав він.

Також директор ЦСМ розказав, що вони стараються привести в Івано-Франківськ передових і хороших художників, щоб показати нашому місту якісне, сучасне мистецтво. Дана виставка триватиме до 24-25 червня, а вже 26 числа відкриється нова.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Вершники апокаліпсису”: в Івано-Франківську відкрилася виставка робіт про владне господарювання людини в планетарному діапазоні. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X