WestNews.com.ua

В Івано-Франківську атовці влаштували благодійну акцію “Допомога твоя – найсильніша зброя”

17.05.2019, 17:30  |  Автор:   Новак Оля

Як розповідав раніше WestNews: в Івано-Франківську проведуть благодійну акцію, аби зібрати кошти для онкохворої дочки учасника АТО

Йдеться про лікування  прийомної дочки учасника АТО Івана Стефаніва – Олександри Герасимчук, яка бореться з раком.

Сьогодні у п’ятницю, 17 травня на площі Ринок, що перед Ратушею проходить благодійна акція, яку організовують ГО “Івано-Франківська обласна асоціація учасників та ветеранів АТО” спільно з ГО “Галицькі леви”.

Відвідувачі мають змогу послухати концерт за участю таких гуртів, як “Цвіт кульбаби”, “Брати Станіслава” “Полюс”, а також виконавців: “LikaMusic”, Руслан Іллюк, Олександр Качанов і інші.

“Концерт розпочався сьогодні, але триватиме і завтра з 14:00 та йтиме non-stop з маленькими перервами. В нас є декілька скриньок та різні локації: кухня, виставка фотографій та музей зброї. Зібрані кошти наприкінці акції передадуться батькові дівчинки”, – розказує Руслан Іллюк – громадський активіст, волонтер та ведучий сьогоднішнього концерту.

Відвідувачі акції з зацікавленням розглядали зброю з фронту, також роздивлялись фотографії та частувались їжею: бограчем, пловом по-татарськи, картоплею по-селянськи, домашніми ковбасками і навіть бараниною, жареною на рожні.

Ми розпитали розпитали Романа Дорожівського – голову ГО “Галицькі леви” та секретаря ГО “Івано-Франківська обласна асоціація учасників та ветеранів АТО чому військові вирішили провести акцію саме в такому форматі.

“Ми започаткували такі акції і проводимо їх ще з 2016 року, а кухня – це найбільш ефективний спосіб швидко зібрати гроші і допомогти, бо краще не просити в людей, а саме заробити. У нас є страви на будь-який смак та гаманець. Ціни в нас середні в місті, тому запрошуємо всіх смачно поїсти і долучитись до доброї справи,” – додає Роман.

 

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Гірсько-штурмова вишиванка: коломийські “едельвейси” в оригінальний спосіб привітали українців. ФОТО/ВІДЕО

 

 

17.05.2019, 17:30  |  Автор:   Новак Оля

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X