WestNews.com.ua

В Івано-Франківську біля пологового будинку завершили облаштування двору. ФОТО

20.06.2018, 14:44  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

В Івано-Франківську майже завершився ремонт двору на території поліклініки №1 та гінекологічного відділення міського перинатального на вулиці Чорновола.

Про це повідомив мер Івано-Франківська Руслан Марцінків на своїй сторінці у соцмережі Facebook, інформує WestNews.

Варто зазначити, що роботи тут розпочались ще минулого року. Тоді зняли старе покриття дороги та тротуарів, частково забрукували проїзд та пішохідні доріжки. Наразі всі мощення – а це близько 3000 м2 – викладені. Крім того, встановлено зручні лавки, облаштовано 24 місць для паркування, додатково відведено ділянки для зелених насаджень.

“Приємно спостерігати, як ця територія змінилась до невпізнання. Пам’ятаю, ще як зовсім нещодавно тут був знищений проїзд, стояло болото після дощу, буквально було ні пройти, ні проїхати. Тепер люди зможуть без проблем потрапити до пологового та поліклініки, відпочити після прийому в лікаря або ж просто прогулятись території”, – каже мер.

Нагадаємо, у старовинному будинку Івано-Франківська з ініціативи мешканців відремонтували під’їзд.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Новинки з оперативки: Марцінків дав доручення запланувати Тролейбусну до ремонту

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

 

20.06.2018, 14:44  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X