WestNews.com.ua

Пішла і не вернулася: в Івано-Франківську діти розшукають матір, яка більше місяця не з’являлася вдома

21.08.2019, 20:30  |  Автор:   Хромей Зоряна

В Івано-Франківську діти розвісили оголошення допомогти розшукати їхню матір.

Діти розвісили по вулицях міста ксерокопії паспорта мами і написали, що розшукують її, тому що вона уже більше місяця не з’являлася вдома і залишила шестеро синів та доньку батькові.

Дити навіть пообіцяли винагороду у розмірі 200 гривень, тільки б відшукати жінку. Батько дітей також розвісив схожі оголошення, тільки з іншим текстом.

Працівникам ювенальної превенції відома ситуація у зазначеній сім’ї, яка проживає на території Ямницької ОТГ. Вони систематично перевіряють умови проживання та виховання дітей. Остання перевірка проведена наприкінці липня. Однак, перехожі, побачивши таке оголошення, виявляють сумніви щодо правдивості ситуації.

Не знаю, що це. Дитячі пустощі, чи прохання про допомогу… якщо знаєте, кого “тегнути”, “тегніть”, будь ласка. Об’ява на дереві і на стовпі біля 5 школи на вул. Франка, – дописує в Комуналці франківчанка.

Щодо матері – жінка позбавлена батьківських прав і вихованням дітей займається батько.

Сьогодні з ним працівниками ювенальної превенції  Тисменицького ВП проведено бесіду, в ході якої він повідомив, що отримав соціальну допомогу на утримання дітей та придбав необхідні дітям речі та продукти харчування.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Радість – дітям: у Крихівцях встановлюють дитячий майданчик. ФОТО

 

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X