WestNews.com.ua

В Івано-Франківську дівчинку покусала скажена собака: у травмпункті вакцини немає вже місяць. ВІДЕО

17.04.2019, 18:54  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

На Івано-Франківщині ситуація критично складна – кількість покусаних вуличними собаками людей змушує лікарів бити на сполох.

Так, в Івано-Франківську спокійні дворові собаки накинулися на дівчинку, яка поспішала на танці.  Батьки одразу звернулися до травмпункту. Однак вакцини, якою має забезпечувати держава, немає. Її треба купувати самостійно, повідомляє WestNews.

“Одна собака їй вчепилася в ногу і вкусила. Покусала не дуже сильно, але виступила кров. У травмпункті сказали, що вакцини немає і купити її треба своїм коштом. Я шокована. Вкусила собака, грошей немає. Безвихідь”, – каже мати дівчинки Світлана.

Цілий день жінка шукала по аптеках вакцину і знайшла аж під вечір у одній із приватних аптек. Довелося заплатити понад 1700 гривень за три ампули. А ще на три багатодітній родині не вистачило.

У міському травмпункті нічим зарадити не можуть. Вакцина від сказу закінчилася ще місяць тому.

“Проблема є останні роки. Не повністю нас забезпечують згідно з нашими потребами. Того року було 185 таких вакцин, а цього –  30 вакцин. Останній раз ми отримували її в лютому, а у березні – закінчилася.  Сказ важко піддається лікуванню, люди від нього помирають. Єдине лікування – введення вакцини”, – каже заступник керівника Івано-Франківськоїміської лікарні №1 Ярослав Кобиляк.

Рятувати покусаних людей нічим. На пошук вакцини постраждалі мають максимум 10 днів. Однак навіть у аптеках відшукати необхідний препарат не просто: за нею там черги. Ситуація в районах – ще гірша: подекуди її зовсім немає. На одну область за планом потрібно чотири з половиною тисячі доз на рік. Держава ж не забезпечує і половиною. Коли буде нова партія – невідомо.

Детальніше – у сюжеті Надзвичайних новин:

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Сказ на Прикарпатті: в області зареєстровано понад 20 неблагополучних пунктів

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X