В Івано-Франківську громадські активісти зустрілися з директором НАБУ

nabu14У четвер, 24 листопада, в Івано-Франківську громадські активісти зустрілися з директором Львівського територіального управління НАБУ Тарасом Лопушанським. 

Під час зустрічі Тарас Лопушанський презентував присутнім основні напрямки діяльності Національного антикорупційного бюро та закликав громадськість до співпраці.

«Українці тривалий час чекали змін, зокрема, й щодо створення нових правоохоронних органів, – підкреслив Тарас Лопушанський. Однак ефективного результату  у подоланні корупції можна досягти лише спільними зусиллями та активною громадянською позицією кожного із нас».

Станом на 31 жовтня налічується 215 активних проваджень, 104 повідомлення про підозру, 36 обвинувальних актів, 28 активних судових справ у судах. Шкода, що завдана державі – 71 млрд 490 млн 220 тис. грн. На рахунки постраждалих державних компаній повернуто понад 100 млн грн.

Нагадаємо, що Львівське територіальне управління Антикорупційного бюро було створене наказом Директора 10 грудня 2015 року. Його юрисдикція поширюється на Львівську, Волинську, Закарпатську, Чернівецьку, Тернопільську, Івано-Франківську, Рівненську та Хмельницьку області.

Директором Львівського територіального управління Національного антикорупційного бюро України з 7 червня 2016 року призначено Лопушанського Тараса Васильовича. Відповідне розпорядження Директор НАБУ Артем Ситник підписав у понеділок, 6 червня.

Лопушанський став переможцем відкритого конкурсу на цю посаду з-поміж 47-ми претендентів та пройшов перевірку на поліграфі. Він має за плечима 10-річний досвід роботи у юриспруденції, дві вищі освіти: юридичну і філологічну. Також, бажання боротися з корупцією задля майбутнього нашої держави.

Львівське теруправління НАБУ складатиметься з 2 відділів: по роботі зі свідками та заявниками і з організаційної роботи. Загальна кількість співробітників становитиме 15 осіб.

Читайте також: Конфлікт повноважень

Загрузка...

Comments are closed.