В Івано-Франківську конкурс ескізних проектів пам’ятного знаку “Пожежникам-рятівникам” вкотре переноситься. ФОТО

11.02.2019, 11:03  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

У понеділок, 11 лютого, проведено ІІ-й етап конкурсу на визначення переможця ескізних проектів пам’ятного знака «Пожежникам-рятівникам».

Мова йде про пам’тник на вулиці І. Франка, між будинками № 4 та № 8, інформує WestNews.

«Було представлено чотири роботи і конкурсом жюрі було прийнято рішення ідею пана Полуботька і ще одного скульптора, якого буде нині затверджено», – наголосила заступник керіника департаменту архітектуру міської ради Світлана Лосюк.

«Робота буде допрацьована, потім буде виконано макетування в масштабі один до одного і аж потім автори будуть приступати до втілення своїх ідей. Мінімально – це через два місці», – додала вона.

Втім, і цього разу конкурсна комісія не змогла зібратися. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Конкурсанти попросили надати більше часу для підготовки проектів незвичної скульптури в Івано-Франківську. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X