WestNews.com.ua

В Івано-Франківську може з’явитися пам’ятник Героям Крут

12.02.2019, 14:16  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

З відповідним депутатським запитом депутат міської ради від партії «УКРОП» звернувся до очільника міста під час 24-ої позачергової сесії, інформує WestNews.

«Останнім часом великого розголосу набула ініціатива щодо встановлення пам’ятника жабі. Багато мешканців міста не розуміють доцільності реалізації цього проекту та просять спрямувати кошти на більш глобальні потреби: ремонт доріг, будівництво моста та інші»,- йдеться у документі.

 На думку Віталія Мерінова, попри усі комунальні проблеми, місто повинно розвиватись і у культурному плані.

«Пропоную встановити пам’ятник українським воякам, які у січні 1918 року показали свою безстрашність, силу перед російським окупантом, які не побоялись піти в бій проти численної армії більшовиків, стали символом патріотизму і жертовності в боротьбі за незалежну Україну», – наголосив Віталій Мерінов.

Відтак міський голова дав протокольне доручення своєму заступникові – керівникові фінансового управління і директорові Департаменту містобудування, архітектури та культурної спадщини опрацювати це звернення.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Івано-Франківську конкурс ескізних проектів пам’ятного знаку “Пожежникам-рятівникам” вкотре переноситься. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X