WestNews.com.ua

В Івано-Франківську на концерті вшановували медичних працівників

12.06.2019, 14:05  |  Автор:   Власенко Власта

Сьогодні, 12 червня, в обласній філармонії ім. Іри Маланюк відбувся концерт до Дня медичного працівника.

В третю неділю червня в Україні традиційно вшановуються працівники галузі охорони здоров`я. На концерт запросили медичних працівників з усієї Івано-Франківщини, щоб подякувати їм за таку потрібну щоденну працю.

Зокрема, Оксана Савчук у своєму виступі сказала:

«Дякую, що вмієте лікувати, тримаючи за руку хворого, переймаючись ним як рідною людиною. Дякую, що ви є люди оптимістичні та позитивні. Ви рятуєте життя, до вас ідуть по допомогу, тому сьогодні Вам одні слова вдячності».

До привітального слова долучилась Марія Бойко:

«Ви, сьогодні, як боги. Пацієнт йде до вас, як до останньої інстанції. У ваших руках життя людини. Бажаю Вам сили духу, ясного розуму та душевної доброти. Лікує не тільки таблетка, укол, а й добре слово. Бажаю здоров`я, наснаги і низько схиляю голову перед усіма вами».

Також, до привітального слова долучились ректор ІФНМУ Рожко Микола Михайлович, адже наш університет є альма-матір’ю для багатьох медиків. На святі нагороджували подяками та грамотами працівників охорони здоров`я, а молоді таланти області ділилися своєю творчістю.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:“Мистецтво лікування”. У Франківську проведуть тренінг-програму для лікарів. АНОНС

12.06.2019, 14:05  |  Автор:   Власенко Власта

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X