WestNews.com.ua

В Івано-Франківську на музичному фентезі-шоу розкриють таємниці стихій. ФОТО

26.11.2018, 16:15  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Сьогодні, 26 листопада, в Івано-Франківську відбудеться прем’єра Музичного фентезі-шоу «Володарі Стихій», інформує WestNews.

Благодійний фонд «Омріяна Країна» у партнерстві з продюсерською компанією World Sound та за фінансової підтримки Українського культурного фонду підготували прем’єру Музичного фентезі-шоу «Володарі Стихій».

В основу сюжету фентезі-шоу покладена Легенда про Таємницю Стихій, де головними героями є Володарі Стихій, ті, що творять музику Серцем. Своєю спільною грою на особливих інструментах вони здатні віднайти та поєднати Музичні Зерна Мелодій та пробудити Енергію Стихій.

«Люди не хочуть приходити на просто концерти, вони хочуть видовищ. Так виникло наше шоу. У нас є явні, уявні та артефакти герої», – наголосив Олесь Журавчик.

Отже, Володарі: Вода – Георгій Матвіїв – бандура, Земля – Петро Сказків – цимбали, Вогонь – Олександр Божик – скрипка, Повітря – Олесь Журавчак – етно-духові, Хранителі Музичних Зерен Мелодій – Національний Академічний Оркестр Народних Інструментів України (НАОНІ) під керівництвом Віктора Гуцала.

У супроводі унікального по тембральному забарвленню оркестру прозвучать авторські композиції Володарів та світові рок, поп, класик і фолк хіти. Атмосферу шоу створять: якісний саунд дизайн від Миколи Сосіна, вишукані оркестрові аранжування Івана Небесного, вражаючий візуальний ряд від Дмитра Ципердюка, оригінальні костюми виконавців від Марії Антоняк, графічний дизайн Ярослава Крижанівського та спецефекти, які підкреслять фентезійну складову сюжету.

До слова, в Івано-Франківську відбудеться Мандрівний фестиваль кіно.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Історичний бойовик “Король Данило” переросте у серіал: в Івано-Франківську розповіли деталі про фільм

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X