В Івано-Франківську на оновленій вулиці посадять дерева майже на 400 тисяч гривень

16.10.2018, 16:54  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

В Івано-Франківську на оновленій вулиці Лесі Українки та на площі Міцкевича планують організувати висадку дерев.

У розмові журналістці WestNews директор Департаменту комунального господарства, транспорту і зв’язку Михайло Смушак розповів, що фахівці департаменту провели консультацію з провідними українськими фахівцями у галузі ландшафтного дизайну та озеленення.

“Ми хочемо підібрати такі дерева, які можна висаджувати у зрілому віці. Разом з фахівцями ми визначилися із сортами дерев”, – розповідає Михайло Смушак.

Так, на вулиці Лесі Українки ростимуть тис ягідний – 6 штук, глід – 10 штук, слива – 8 штук, та клен – 23 штуки. При виборі порід дерев враховувались тип та щільність ґрунтів, тінистість чи сонячність локації, розміщення дерева і фасаду відносно сторін світу, розмір лунки для висадки рослини, стійкість дерев до заморозків, посух чи надмірної вологості,  наявність конкретних сортів на українському ринку та їх ціна. Роботи з висаджування та монтажу заплановано провести протягом жовтня та листопада 2018 року.

Раніше був оголошений тендер на закупівлю через систему “Прозоро”.

“В умовах тендеру ми прописали монтаж захисного огородження, яке використовується для кріплення рослин протягом двох років”, – зазначає директор департаменту.

За підсумками проведення торгів було укладено угоду з ФОП Голубовським Остапом Тарасовичем на суму 374 тис. грн. У підприємця було два конкуренти, які надавали кінцеву пропозицію на 60 тисяч гривень меншу за ціну Голубовського. Однак конкуренти не надали необхідних документів, тому переміг у тендері Остап Тарасович.

Раніше підприємець вже брав участь у семи тендерах. Три з них – успішні: крім вище згаданого тендеру, ще отримав перемогу у закупівлі саджанців для висадження на території парків м. Львова (794 999 грн) та у проведенні заходів з озеленення у  селі Крилос (71 708 гривень). Як наслідок, було підписано 3 контракти на суму 1 241 705  грн.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У пошуках компромісу: мешканці вулиці Пулюя виступають проти забудови АТОвців

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X