WestNews.com.ua

В Івано-Франківську на зупинці шукали вибухівку

06.08.2020, 16:25  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Сьогодні, шостого серпня, в Івано-Франківську на зупинці громадського транспорту біля Церкви Царя Христа поліцейські шукали вибухівку у речах, залишених на лавці.

Про це інформує WestNews з посиланням на “Суспільне“.

Так, відомо, що на лінію “102” надійшов виклик про виявлення підозрілого предмета на вулиці Незалежності. Про це на місці події повідомив рядовий поліції Юрій Дем’яник.

 “Прибувши на місце події, ми побачили пакет, в якому знаходилися невідомі речі. Ми огородили прилеглу територію, провели виховну бесіду з громадянами і викликали вибухотехніків. Вибухотехніки обстежили пакети. Вибухових речовин не знайшли. Там виявилися просто речі, куртки”, – повідомив поліцейський.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Прикарпатті будуть судити чоловіка, що вбив 87-річну пенсіонерку

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X