WestNews.com.ua

В Івано-Франківську несподівано померла відома лікар-офтальмолог

30.10.2020, 11:38  |  Автор:   Хромей Зоряна

В Івано-Франківську перестало битися серце лікаря-офтальмолога СП «Міська поліклініка №1» Позднякової Наталії Василівни.

Про смерть медика повідомив колектив КНП «ЦПМКДД» у мережі Фейсбук. Колеги Наталії Василівни висловили свої співчуття з приводу передчасної смерті.

“Пішла з життя жінка, яка своїми діями та вчинками, своїм розумом допомогла не одній людині.

Позднякова Наталя Василівна усе своє життя вирізнялася стійкістю характеру, силою духу та наполегливістю. Вона була людиною мудрою, врівноваженою, чуйною, доброю, ніколи не забувала про проблеми тих, хто поруч.

Хтось із великих сказав: «Коли помирає людина, світ стає біднішим, бо втрачає те, чим вона жила, як сприймала все, що її оточувало, якою багатою і щедрою була її душа, сутність».

Боляче, невимовно боляче говорити і писати ці слова про Наталю Василівну – особистість справді неординарну, яскраву, невтомного і самовідданого лікаря, хорошого колегу.

Наталя Василівна була дуже енергійною людиною, великим працелюбом, гарною дружиною, люблячою матір’ю та бабусею.

Із болем у серці ми визнаємо, що вже ніколи не отримаємо Її підтримки та не скористаємося Її мудрою порадою.

Світла пам’ять про Наталю Василівну завжди буде жити серед рідних, друзів, товаришів, колег і залишиться назавжди у наших серцях”, – йдеться у дописі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:На Прикарпатті помер відомий художник-мініатюрист

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X