В Івано-Франківську невідомі на бусі намагалися викрасти дитину

27.10.2018, 2:13  |  Автор:   wersat

У вечірній час 26 жовтня в Івано-Франківську трапилася надзвичайна подія. Була спроба переслідування та викрадення дитини, інформує WestNews.

Про це в мережі Facebook повідомив місцевий тренер з джиу-джитсу Віталій Стасів.

З його слів, 11-річний хлопчик повертався додому з тренування, в районі вулиць Молодіжна – Миру – Вовчинецька, близько 20:00 ( у приватному секторі ).

Білий бус, впродовж тривалого часу, слідував за хлопчиком, по вулиці, а потім перевулкам, до поки дитина спанікувавши, не впала і не побилася з самоката.

«Стрес такий отримав…хвилин 15 говорити не міг зовсім! Ручки обдерті(був в рукавичках), бо їхав на самокаті,так перелякався,тікав і на швидкості впав…не маю слів», – пише матір хлопчика Alina Dolincka.

Помогла жінка, яка йшла неподалік, зреагувавши на крик дитини, прогнала чоловіка, що швидко наближався до дитини з машини, привела дитину додому. У хлопчика побиті руки і телефон, стрес.

«Каже син, що їхала за ним машина помаленьку,аж від Миколайчука,потім він звичним маршрутом звернув в приватний сектор і машина туди ж,а потім ще один поворот уже тупік…машина різко повернула в сторону сина малий злякався..машина зупинилась,вийшов дядько і швидко почав приближатись до сина,швидше і швидше…малий попробував додати швидкості і впав..почав дуже голосно кричати,кликати на допомогу!Надійшла жінка(провулок зазвичай безлюдний)….син як міг так і пояснив,каже,що та жінка ще й кричала:»ану пішов геть, що впчепився до дитини…потім підвела під будинок і пішла далі!», – каже матір.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Прикарпатті невідомі намагалися викрасти малолітню дитину

 

 

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X