WestNews.com.ua

В Івано-Франківську невідомі розбили вікно в офісі партії “Народний Рух України”. ФОТО

31.03.2019, 17:28  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Сьогодні, 31 березня, в Україні відбуваються вибори нового Президента. Як повідомила поліція, всі дільниці області відкрилися вчасно і без порушень.

Під час виборів в Івано-Франківську невідомі розбили вікно в офісі партії “Народний Рух України”, що на вулиці Шевченка, 5. Про це повідомив голова Івано-Франківської МО НРУ Олег Андрухів на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook, інформує WestNews.

“У день виборів Президента України в окремих жителів нашого міста “почуття патріотизму” зашкалює. У приміщенні офісу Народного Руху України по вул. Шевченка, 5 розбили шибу. З вигляду воно стареньке, скормне, ремонт непершої свіжості, але тримається купи! Все б нічого, якби ж не українське суспільство під прапорами цієї партії здобували Незалежність України! Хтось скаже, що то бояться нашого кандидата від Народного Руху України у Президенти і буде себе цим тішити, хтось скаже, що це примітивний піар у день виборів, а хтось все зіпхає на неадекватну молодь. Як би ми не думали, факт залишається фактом: ми більше готові знищити одне одного, ніж допомогти! Свято вірю, що все так не буде!” – пише Олег Андрухів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Івано-Франківську невідомі телефонували до виборця та просили голосувати за одного із кандидатів у президенти

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X