В Івано-Франківську- новий начальник управління превентивної діяльності

09.06.2019, 14:43  |  Автор:   Новак Оля

Екс-начальника Управління патрульної поліції у Волинській області Олександра Вовченка переводять на іншу посаду, повідомляє WestNews, посилаючись на Волиньonline

Про це стало відомо сьогодні, 7 червня, під час представлення нового начальника УПП в Головному управлінні Нацполіції у Волинській області. 

Заступник Голови Нацполіції України Олександр Фацевич повідомив, що Олександра Вовченка переводять на посаду начальника Управління превентивної діяльності ГУНП у Івано-Франківській області.

Про Олександра Фацевича відомо, що до поліції потрапив, пройшовши відбір у березні 2015 року. Після вишколу на курсах первинної професійної підготовки працівників підрозділів патрульної служби у Національній академії внутрішніх справ став інспектором патрульної служби роти № 7 батальйону патрульної служби № 2 ГУМВС України в м. Києві, у липні 2015 року призначений командиром роти № 11 батальйону № 2 Управління патрульної служби МВС у м. Києві. з 19.12.2015, був відправлений в Управління патрульної поліції у місті Луцьку Департаменту патрульної поліції, для надання практичної допомоги.

З квітня 2016 року на нього поклали тимчасове виконання обов’язків начальника Управління патрульної поліції у м. Луцьку.

З 20 липня 2016 року — наказом Департаменту патрульної поліції призначений начальником УПП у м. Луцьку.

У липні 2015 року присвоєно спеціальне звання лейтенанта поліції, у 2017 – старшого лейтенанта поліції.

З березня по травень 2018 року брав участь в антитерористичній операції (АТО) в Донецькій та Луганській областях.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Поліція перевірить всі факти негідної поведінки співробітників поза службою – Князєв

09.06.2019, 14:43  |  Автор:   Новак Оля

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X