WestNews.com.ua

В Івано-Франківську обговорили перспективи та виклики вступу України в НАТО. ФОТО

03.04.2019, 15:21  |  Автор:   Власенко Власта

Сьогодні, 3 квітня, в Івано-Франківську відбулося засідання  “круглого столу” на тему “Євроатлантична інтеграція України: перспективи і виклики”, інформує WestNews. 

Слід зазначити, що в Україні перевищує кількість прихильників вступу у НАТО, аніж противників.

«Дуже добре і правильно, що визначено стратегічний курс України. Великий плюс те, що визначено курс євроінтеграції. Жодна країна в умовах сучасних ризиків не може сама вижити. Перспектива України полягає в інтеграції в НАТО. Ще одним плюсом є міжнародна підтримка», – Ігор Доцяк, заступник керівника науково-аналітичного центру «НАТО» Прикарпатського Національного університету імені Василя Стефаника.

Крім того, за словами, Михайла Москалюка, доцента кафедри політології, ми не можемо бути нейтральною державою щодо НАТО. Вступ до організації найкращий шлях розвитку України.

«Якщо ми хочемо бути суверенною, демократичною, незалежною державою, то у нас тільки такий шлях розвитку. Україна не повинна перебувати у стані війни. Якщо б ми були членами НАТО, то на сьогоднішній день не було б проблем на Сході. Країна -агресор усвідомлює, що воює не тільки з однією державою, а й з усією міжнародною спільнотою», – додав він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Порошенко повинен піти на звалище історії”, – Олександр Шевченко

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X