В Івано-Франківську обговорили тарифи на паркування

25.10.2018, 9:20  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Сьогодні, 25 жовтня, в Івано-Франківську провели громадські обговорення «Тарифи за паркування».

Пропонується у разі прийняття рішення у всіх зонах паркування в місті тариф за паркування одного транспортного засобу на майданчиках для платного паркування становитиме 9 грн, абонемент на один день 56 грн та абонемент на один місяць 1030 грн, інформує WestNews.

Крім того на окремих паркувальних зонах тариф для атовців становитиме 3 гривні, 17 грн абонемент на один день, 309 грн абонемент на місяць.

«Мова йде про першу паркувальні зону та нові майданчики згідно конкурсу», – наголосив начальник Управління транспорту та зв’язку Олег Ганчак.

У першій паркувальній зоні становитиме 20 грн, 112 грн абонемент на один день, 2038 грн абонемент на місяць, для атовців відповідно 6, 37, 679.

«Крім того, ми пропонуємо годину безкоштовного парування для учасників АТО», – додав підприємець Олександр Ярощук.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Не буде буди: в Івано-Франківську демонтують незаконний МАФ біля Ратуші

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X