WestNews.com.ua

В Івано-Франківську одна з бібліотечних філій чекає-не дочекається нового приміщення

07.06.2019, 11:22  |  Автор:   Менів Андрій

7 червня в Івано-Франківську розпочалося засідання на 26-та сесія міської ради, інформує WestNews.

Зокрема, на початку сесії депутат Михайло Верес звернувся із запитом щодо Бібліотеки-філії №5, розташованої в мікрорайоні Пасічна, за адресою Галицька, 100.

«Бібліотека розміщена в маленькій кімнаті. Це єдина бібліотека, яка знаходиться в мікрорайоні Пасічна. Немає елементарного читального залу. Бібліотеку тимчасово перевели у приміщення ЖЕО, за адресою Галицька 100. За останні роки нічого не зроблено задля відкриття нового приміщення», – зазначив Михайло Верес.

Міський голова дав доручення своєму заступнику Володимиру Левицькому опрацювати це питання.

До слова, бібліотека-філія № 5 розпочала свою роботу в серпні 1999 року в мікрорайоні Пасічна.  Книжковий фонд становить 14466 примірників. Бібліотека обслуговує за рік 843 читачі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Оголошено тендер на ремонт однієї з найгірших вулиць Івано-Франківська

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X