В Івано-Франківську організатори та учасники конкурсу “Школа має талант” поділилися враженнями від кастингу. ФОТО

19.03.2018, 18:17  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

В Івано-Франківську уже другий день триває кастинг на проект “Школа має талант”.

Організаторам конкурсу є університет Короля Данила та Продюсерський центр «Star Team», інформує WestNews.  А участь беруть учні 8-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів Івано-Франківської області.

Проект відбувається другий рік поспіль.

“Минулого року не вся талановита молодь змогла потрапити на конкурс через обмеження місць, тому ми вирішили розширитися. Тоді участь брали тільки учні зі шкіл Івано-Франківська, а цьогоріч на кастинг можуть приїхати і діти з шкіл області. Кастинг триває два дні, але так, як багато учасників не змогли приїхати через погодні умови, ми вибиремо ще один день”, – каже в.о голови студентської ради  університету Короля Данила Олександр Невгамонний.

За словами Ірини Батюк, співорганізаторки конкурсу “Школа має талант”, проект дозволить відкрити талановиту молодь і дати можливість дітям себе проявити.

“Мене вразили уже багато виступів. Є багато талановитих вокалістів, танцюристів. Мені дуже сподобався виступ хлопчика, який складав кубик-рубик. Також вразили деякі театральні номери, але щось одне я виокремити не можу”, -ділиться враженнями від виступів член журі.

Серед номінацій конкурсу “Вокал”, “Оригінальний жанр”, “Театральне мистецтво” та”Хореографія”.

“Критерії, за якими ми оцінюємо вокаліста – це і вокал, і акторські вміння. Сценічна поведінка також впливає на рішення. Якщо виступає танцюрист, то у нас є хореограф, який оцінює його майстерність. В принципі, ми робимо передкастинги до фіналу, а вже там будут люди, які є кращими у своїх сферах, тобто професійні актори, співаки, хореграфи”, – розповідає Ірина Батюк.

Наталя Садова, перомогла у конкурсі минулого року у номінації “Вокал”. Вона виграла безкоштовне навчання в університеті. Дівчина розповіла, як змінилося її життя після участі у проекті.

“Кожна людина має якийсь талант, який вона, можливо, ще не розкрила. На кастинг може прийти будь-яка людина, яка співає, танцює, малює. У конкурсі немає обмежень. Я займаюся вокалом дев’ять років і вирішила спробувати свої сили у конкурсі. На той момент, я навчалася у школі №25, а зараз я на першому курсі юридичного факультету коледжу. Планую продовжувати навчатися і в університеті, але можливо оберу іншу спеціальність. Мені подобається тут вчитися, адже це сучасний університет і цей заклад проводить безліч конкурсів і заходів, а це єднає викладачів, студентів, учнів”, -каже Наталя Садова.

Одна з учасниць цьогорічного конкурсу, Вікторія для участі обрала номінацію “Театральне мистецтво”.

“Я виконую монолог, який розкриває важку та актуальну для нас тему – долю жінок-заробітчанок. До виступу готувалася приблизно тиждень”, – каже дівчина.

Учениця з Богородчан Анна також вирішила вражати суддів акторським талантом.

“Один з наших випускників навчається в цьому університеті, і він розповів, що тут проводять такий конкурс. Я вирішила спробувати. Для участі обрала монолог Марини Цвєтаєвої “Сонечки”. Готувалася близько двох тижнів, бо виконую цей монолог уже не вперше”, – розповідає учасниця.

Загалом, на кастинг зареєструвалося понад 100 дітей.

“В перший день ми прослухали 50 з них. Погодні умови  завадили людям  з області приїхати, тому ми доволися з керівниками шкіл, що протягом тижня діти можуть ще доїхати. Мені приємно, що більшість дітей, які приходять на кастинг, знають чому вони сюди йдуть і яку професію вони хочуть обрати в університеті”, -зазначає Ірина Батюк. 

Конкурс відбувається у два етапи:

  • 1-й етап – відбірковий, який відбувається 18-20 березня;
  • 2-етап – це гала-концерт.

Десять найкращих учасників отримають безкоштовне навчання в університеті Короля Данила на факультеті, який вибереть для себе переможці.

Фінал конкурсу відбудеться 30 березня.

Підготувала Тетяна КУЛІКОВСЬКА

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Студент із Долини на двобоях шоу “Голос країни” переміг свою конкурентку і пройшов далі. ВІДЕО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

19.03.2018, 18:17  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X