WestNews.com.ua

В Івано-Франківську перенесли суд у справі Михайлової, бо не з’явилися адвокати

19.11.2018, 14:35  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Сьогодні, 19 листопада, в Івано-Франківському суді відбулося слухання справи Тетяни Михайлової.

Справу веде суддя Деркач, передає WestNews. На попередніх засіданнях три справи щодо Тетяни Михайлової об’єднали в одну. Засідання 19 вересня розпочали з оголошення обвинувальних актів проти обвинуваченої за статтею 365 ч. 3  зі значком 2 (Зловживання повноваженнями особами, які надають публічні послугита за статтею 384 ч. 1. (Завідомо неправдиве показання). Також її обвинувачують у порушеннях ПДР та залишенні потерпілих без допомоги.

24 січня 2018 року відбулося підготовче засідання, під час якого суддя Деркач призначила кримінальне провадження щодо Тетяни Михайлової до судового розгляду. На засіданні 26 січня розгляд справи перенесли у зв’язку з відсутністю другого адвоката обвинувачуваної – Михайла Боднарчука.  Засідання 5 березня  знову перенесли через неявку сторін. Крім того,  суддя внесла пропозицію об’єднати й інші провадження щодо Михайлової. На засіданні 18 квітняситуація повторилася: не з’явився один із захисників Михайлової – Михайло Боднарчук24 травня у справі відбулася заміна прокурора. Державним обвинувачем від місцевої прокуратури виступав прокурор Буджак. Однак потерпілий Валентієв повідомив, що має клопотання про відвід прокурора. Чоловік вважає, що державний обвинувач упереджено ставиться до цієї справи, тому слухання довелося відкласти. 19 вересня у суді таки зачитали обвинувальний акт у справі. 26 жовтня у суді допитали двох потерпілих у справі: Гіну та Терлецького. 

На засідання, 19 листопада, не з‘явилися захисники обвинуваченої Небилович та Широких. Адвокат Широких подала клопотання про відкладення. Обвинувачена стверджує, що засідання без них провести неможливо. Суддя змушена відкласти засідання. Дата наступного засідання – 13 грудня о 11:00.

Нагадаємо, 31 березня Тетяна Михайлова біля Івано-Франківська  на позашляховику збила трьох людей і втекла. Згодом стали відомі подробиці. А вже 1-го квітня в Івано-Франківському міському суді відбулося судове засідання щодо обрання форми запобіжного заходу стосовно Михайлової.

Врахувавши всі обставини справи, Івано-Франківський міський суд визначив вказаній особі міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. Оскільки для злочинів, у яких підозрюють вказану особу, закон передбачає грошову заставу  як альтернативу, то суд дозволив таку форму запобіжного заходу та визначив її у кількості 835 розмірів прожиткових мінімумів для працездатних осіб.  А це – один мільйон 336 тисяч гривень.

Але 7 квітня, у міському суді відбулося слухання апеляційної скарги на обраний запобіжний захід міським судом стосовно  Михайлової. Тоді до суду надійшло клопотання від адвоката, щодо перенесення судового засідання, оскільки чоловік перебуває на розгляді справи в іншому місті. Колегія суддів ухвалила відкласти розгляд справи. Наступне засідання було заплановано на  11 квітня о 14:30.

11 квітня засідання знову ж таки не відбулося через хворобу третього судді колегії. Внаслідок цього було вирішено відкласти розгляд справи. Засідання відбулося 12 квітня.

12 квітня апеляційний суд Івано-Франківської області частково задовільнив скаргу Тетяни Михайлової.Колегія суддів ухвалила зменшити суму застави з 1 мільйона 336 тисяч гривень до 256 тисяч гривень.

Вже 13 квітня Тетяну Михайлову випустили із СІЗО.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Івано-Франківський міський суд наново почав слухати справу поліцейського Гончарука

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X