WestNews.com.ua

В Івано-Франківську під час урбаністичного пікніку підвели підсумку фестивалю “Сеанс міського сканування”. ФОТО

14.07.2019, 13:15  |  Автор:   Менів Андрій

Як вже повідомляв WestNews, фестиваль “Сеанс Міського Сканування” повернувся до Івано-Франківська із насиченою програмою подій.

У неділю, 14 липня, організаторки фестивалю зібрали усіх зацікавлених на «Промприладі» поговорити про сам фестиваль, відрефлексувати почуте й прожите під час заходів.

«Було багато контенту, дискусій, спілкування під час цих двох днів», – нагодосили під час пікніку організатори.
«Цей фестиваль робиться, щоб залучити максимальну кількість містом і своїми руками творили майбутнє нашого міста. Цього року ми сконцентрувалися на одному районі Франківська – навколо заводу Промприлад. Нам було важливо показати, що кожен район може бути цікавим і важливим. Цей район – насичений, індустріальний і його чекає цікаве майбутнє», – кажуть організатори.

Власне, за чотири дні (10-14 липня) акцент був на безперервному скануванні району навколо заводу «Промприладу». За цей відбулися численні симпозіуми, мистецькі акції, інсталяції, презентації результатів воркшопів, резиденцій, а також тури по району фестивалю.

А по вечорам відбувалися дравові концерти та вечірки за участі музикантів з усієї країни, апофеозом яких став рейв на Локомотиворемонтному заводі в ніч на 14 липня.

Додамо, що цьогоріч організатори отримали 99 заявок і відібрали 10 учасників. Вони провели аналіз району довкола заводу «Промприлад» та разом із місцевими мешканцями реалізували десяток проектів. Важливо, що до «Сеансу Міського Сканцвання» долучився й іноземні митці та урбаністи.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що цікавого відбулося в другий день урбаністичного фестивалю “Сеанс міського сканування”. ФОТО/ВІДЕО

 

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X