В Івано-Франківську підозрюваного у вбивстві безхатька заарештували прямо у залі суду

Сьогодні, 12 січня, Івано-Франківський міський суд розглянув клопотання прокуратури про обрання запобіжного заходу щодо 36-річного франківця Анатолія Євдокімова, якого підозрюють у вчиненні вбивства у підвалі будинку на Хоткевича.

Чоловік раніше був судимий за вбивство з необережності, відсидів частину строку, згодом вийшов по амністії. Наразі він перебуває під адміністративним наглядом, пише WestNews з посиланням на ГК.

За словами прокурора Буджака, підозрюваний з друзями розпивали спиртні напої у підвалі, між ними виник конфлікт. Після цього Євдокімов наніс потерпілому кілька ударів руками в голову, від чого той на другий день помер від закритої черепно-мозкової травми.

15978412_622902647913362_1041200942_n

Захисник підозрюваного, Тетяна Войцеховська, стверджує – поліція взяла першого-ліпшого безхатька і разом з прокуратурою “повісила” на нього вбивство. За її словами, чоловіка два дні тримали у відділку, після чого без адвоката змусили написати явку з каяттям. Крім того, у справі відсутній висновок судмедексперта про причину смерті вбитого чоловіка.

Заслухавши думку сторін, суд прийняв рішення задовольнити клопотання прокуратури та взяти підозрюваного у вбивстві під варту прямо в залі суду  на час проведення слідчих дій.

Читайте також: На Прикрапатті святкові гостювання завершились вбивством

 

Коментарі:

Comments are closed.