WestNews.com.ua

В Івано-Франківську після двох років пошуків іспанець знайшов свого чотирилапого друга Чічі

09.04.2019, 12:14  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

В Івано-Франківську після двох років пошуків громадянин Іспанії віднайшов свого чотирилапого друга.

Пан Буено загубив свого собаку Чічі ще у 2017 році. Чоловік страшенно сумував без нього, та не втрачаючи надії, невпинно шукав свого Чічі. Учорашній день, 8 квітня, для пана Буено обернувся справжнім дивом – він побачив жінку, котра вела поряд собаку, схожого на його Чічі.  Пан Буено, наздогнавши громадянку з собакою, одразу ж впізнав в чотирилапому свого вірного товариша, інформує WestNews

Радісний чоловік розповів жінці про довгі й безрезультатні пошуки та сум через втрату свого песика. Але пильна громадянка не квапилася віддавати собаку й викликала патрульних, щоб з’ясувати правду. Жінка розповіла, що знайшла собаку та вирішила залишити її собі. Вона доглядала за песиком та піклувалася про нього і її пригнічувала думка, що з песиком доведеться розлучитися. Та пан Буено пред`явив охоронцям порядку відповідні документи, які підтверджують, що саме він є власником Чічі. Жінці довелося розпрощатися з чотирилапим, але пан Буено віддячив їй за турботу та розуміння.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Івано-Франківську патрульні затримали чоловіка, який тікав на краденому велосипеді

09.04.2019, 12:14  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X