В Івано-Франківську поліцейські провели опертивно-профілактичне відпрацювання. ФОТО

Наприкінці минулого тижня поліцейські здійснили низку заходів, спрямованих на стабілізацію оперативної обстановки, активізацію роботи щодо профілактики і розкриття кримінальних правопорушень, попередження дорожньо-транспортного травматизму та порушень публічного порядку на території обласного центру.

Про це повідомляє WestNews  з посиланням на сектор комунікації ГУНП в Івано-Франківській області.

До відпрацювання, крім працівників Івано-Франківського відділу поліції, були залучені також працівники Управління патрульної поліції міста, підрозділи ГУНП в області, а також кількох відділів та відділень поліції краю.

За час проведення відпрацювання поліцейські розкрили 10 злочинів та склали майже 160 протоколів про адміністративні правопорушення. Зокрема, 6 крадіжок майна, у тому числі з помешкань громадян та автотранспорту. В одному випадку підозрюваного у скоєнні майнового посягання затримали безпосередньо з речовими доказами вчинення крадіжки. Крім того, правоохоронці виявили та припинили діяльність двох підпільних гральних закладів.

Упродовж відпрацювання працівники поліції перевірили 72 особи, які перебувають на обліку в правоохоронців, а також 128 власників зброї. Зафіксовано 10 фактів порушення законодавства у сфері поводження з вогнепальною зброєю. За порушення правил зберігання вилучено 6 газових пістолетів та 3 мисливські гладкоствольні рушниці.

За період відпрацювання працівники поліції перевірили щодо перевезення зброї, вибухівки, наркотичних речовин понад 300 транспортних засобів. За цей час було виявлено 2 водіїв, які керували автотранспортом у нетверезому стані, а загалом івано-франківськими патрульними винесено понад 100 постанов у справах про вчинення адмінправопорушень у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху.

Крім того, правоохоронці перевірили 18 неблагополучних сімей івано-франківців, виявили та задокументували 12 випадків невиконання батьками обов’язків щодо виховання дітей. Трьох неповнолітніх було поміщено до Центру соціально-психологічної реабілітації дітей. Також поліцейські зафіксували 4 факти продажу алкогольних напоїв неповнолітнім.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Івано-Франківську виявили фантастичну кількість “паленого” алкоголю

Загрузка...

Коментарі:

Comments are closed.