В Івано-Франківську померла викладачка Медичного університету

27.10.2018, 19:05  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Відійшла у вічність старший викладач кафедри мовознавства ІФНМУ Тетяна Піжук.

Ректорат і кафедра мовознавства Івано-Франківського національного медичного університету з глибоким сумом повідомляють про велику втрату для науково-педагогічного колективу університету.

26 жовтня відійшла у засвіти філолог за покликанням та станом душі, Людина з великим серцем і чуттєво-ліричною душею, справжній Учитель як для студентів, так і своїх колег – старший викладач кафедри мовознавства Тетяна Григорівна Піжук.

“Із 2010 року, відколи Тетяна Григорівна розпочала свою професійну ходу в колективі кафедри мовознавства, вона стала невід’ємною частинкою душі цього колективу, творчим натхненником і порадником для колег, великим професіоналом у викладанні англійської мови. У цієї людини була ще одна велика місія – допомагати у професійному зростанні викладачам усіх кафедр університету, адже Тетяна Григорівна здійснювала підготовку наших науково-педагогічних працівників до складання міжнародного іспиту з англійської мови. Слухачі Тренінгового центру, яким дуже поталанило в житті відвідувати її заняття, розділяють біль непоправної втрати з родиною і колегами, залишаючи в пам’яті світлий образ свого Викладача і кожне сказане нею слово. У ці скорботні дні висловлюємо щирі слова співчуття родині та друзям нашої колеги, усій філологічній і медичній спільноті ІФНМУ. Світлий образ Тетяни Григорівни назавжди залишиться в пам’яті всіх, хто її знав, бо для кожного у неї було чуйне слово, влучний жарт і поетичний рядок із улюблених віршів Ліни Костенко”, – йдеться у повідомленні прес-служби ІФНМУ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У США помер видатний український письменник з Калуша

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X