В Івано-Франківську представили «Секрет наміреного творення». ФОТО

12.06.2019, 17:41  |  Автор:   Власенко Власта

Сьогодні, 12 червня, в обласній універсальній науковій бібліотеці їм. І. Франка відбулася презентація книжки Роберта Ентоні «Секрет наміреного творення», пише WestNews.

Ми поспілкувались з перекладачкою книги Ольгою Годяк:

«Це незвичайна книга, єдине поки друковане видання в світі. Спочатку вона існувала, як аудіо програма. Автор у книзі вчить як будувати своє життя, своє майбутнє, використовуючи найпотужніший інструмент, що нам дав Творець – свій розум. Тут дуже багато є технік, практичних речей, але те, що мені імпонує: основа там духовна. Коли я вперше прочитала «Секрет наміреного творення», то відчула, що це моя книга, що це ідеї, якими я живу вже 10 років, тому я зрозуміла, що мушу її перекласти. Я написала авторові щодо перекладу і він, знаючи ситуацію в Україні, безкоштовно надав права на свою книгу з побажаннями по максимуму скористалися духовними ідеями, що є в ній».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Франківську презентували унікальну абетку порад для батьків, які виховують “сонячних дітей”. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X