В Івано-Франківську презентували фільм “Кіборги” Ахтема Сеітаблаєва. ФОТО/ВІДЕО

Сьогодні, 2 грудня, в Івано-Франківську в кінотеатрі “Люмєр” презентували фільм “Кіборги”  режисера Ахтема Сеітаблаєва в якій взяла участь творча група, яка працювала над фільмом, передає WestNews.

Фільм розповідає історію одного двотижневого бойового чергування у вересні 2014 року. Добровольча група військових уперше приїжджає до Донецького аеропорту імені Сергія Прокоф’єва. Стратегічно важливий об’єкт на цей момент уже чотири місяці захищають українці в умовах постійної війни.

Доброволець із позивним «Мажор» — музикант та син багатіїв, що потайки втік на війну. Він намагається зрозуміти свою роль на цій війні, саму війну, і що буде після неї. Разом з ним ще шестеро вояків, чиї історії базовані на реальних історіях оборонців аеропорту.

На прем’єру показу прийшли учасники АТО, які брали участь в боях за Донецький аеропорт, та учасники АТО, які воювали в інших гарячих точках на Сході України. Перед початком показу всі присутні хвилиною мовчання вшанували Героїв, які віддали своє життя під час бойових дій на Донбасі.

Присутнім учасникам АТО, а також всім іншим глядачам дуже сподобалася картина і по завершенню вони стоячи аплодували творчій групі. Більшість присутніх не змогли стримати сліз під час перегляду фільму.

Нагадаємо, що у Франківську відбулася прем’єра вистави “На західному фронті без перемін”. ФОТО

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Український мурал визнали одним з найкращих у світі. ФОТО

Загрузка...

Comments are closed.