WestNews.com.ua

В Івано-Франківську презентували мобільний додаток «Межа». ФОТО

01.10.2020, 16:36  |  Автор:   Провальна Наталія

1 жовтня у Палаці Потоцьких презентували мобільний додаток «Межа». Він розроблений у рамках однойменного Фестивалю-переберії міських культур. Це квест-екскурсія Івано-Франківськом, яку можна пройти у будь-який зручний час, щоб краще пізнати історію та сучасне життя міста.

Щоб скористатися додатком, його потрібно завантажити на смартфон. Квест буде доступний на платформах Android та iOS. А далі починається гра – з ребусами, аудіо та відеопідказками. У середмісті користувач відшукає маркери, які проведуть його найвидатнішими точками Івано-Франківська. Основні локації – у межах старого міста, втім, є окремі пункти, дещо віддалені, як от Підземний перехід «Ваґабундо».

Щоб пройти екскурсію, необхідні знання з історії Івано-Франківська, втім, інформацію для проходження гри користувач зможе почерпнути також і з Інтернету, безпосередньо в процесі.

Додаток залишиться активним і після Фестивалю-переберії міських культур «Межа». Зокрема, він буде корисним для туристів, які відвідують Івано-Франківськ, адже фактично стане гідом в історичному та культурному просторі міста.

Розробниками додатку є Роман Цюпа та Денис Овчар. А Фестиваль-переберія міських культур «Межа» відбувся за підтримки Українського культурного фонду та у співфінансуванні з Івано-Франківською міською радою.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “В Похід Карпатами”: прикарпатець розробив зручний додаток для туристів

01.10.2020, 16:36  |  Автор:   Провальна Наталія

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X