В Івано-Франківську презентували унікальний онлайн-інструмент, який допоможе визначитись із вибором кандидата в Президенти

12.03.2019, 15:14  |  Автор:   Веркалець Оля

У вівторок, 12 березня, в Івано-Франківську презентували онлайн-інструмент порівняння програм ТОП-10 кандидатів у Президенти, пише WestNews.

Більше третини українців, за даними опитування центру Разумкова, перш ніж віддати свій голос на виборах, ознайомлюються з програмами та передвиборчими пропозиціями політиків. Щоб допомогти громадянам зробити раціональний вибір, аналітики ГО “Центр UA” підготували унікальний для України онлайн-інструмент порівняння програм кандидатів. Інструмент дозволить у простий спосіб ознайомитися з позиціями кандидатів щодо низки державних політик, відображених у їхніх програмах або надані штабами на запит аналітиків.

Кожен громадянин зможе за допомогою онлайн-тесту скласти власну програму ідеального кандидата на посаду президента, спеціальний алгоритм вкаже, чи збігається вона з програмами реальних кандидатів з виборчого бюлетеня.

«Сайт складається з кілька блоків. Ми відібрали десять кандидатів і вибрали з їхньої програми вирізки. Упродовж двох років наша громадська організація об’їздила багато сіл, міст і спілкувалась з різними людьми. І часто у них виникало запитання: «А за кого голосувати?». Програма поки що стосується тільки президентських виборів», – каже Андрій Фендик, регіональний представник «Центр UA” в Івано-Франківській області.

Варто зазначити, що людина вибирає певні позиції, які їй більше імпонують, і на основі цього програма видасть трьох кандидатів, які найближчі підходять по вимогам. Варто зазначити, що сайт vybory2019pravda.com.ua вже робочий, тому Андрій Фендик радить переходити, проходити тестування і обирати свого ідеального кандидата в Президенти.

До слова, суд арештував підозрюваних у підкупі кандидата в президенти з Прикарпаття Юрія Тимошенка.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Наші кандидати: хто такий, з чим іде та що обіцяє Андрій Новак

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X