WestNews.com.ua

В Івано-Франківську презентували відновлені скульптури з «Конгресу рисувальників»-2015

23.09.2020, 10:19  |  Автор:   Хромей Зоряна

В Івано-Франківську у мистецькій Галереї «Детектор» презентували відновлені скульптури з «Конгресу рисувальників», що пройшов у 2015 році. Подія стала можливою завдяки команді Теплого міста. Про це повідомляють на Facebook-сторінці закладу.

Створені мистецькі об’єкти у співавторстві з польським скульптором, перформером Павела Альтгамера Павелом Альтгамером в Івано-Франківську, не передбачали зберігання чи експонування. Сам формат Конргесу нагадував яскраву феєрію, де дійсність зливалась з мистецтвом і позбавляла учасників будь якої відповідальності і хвилювань за майбутнє.

«Та все ж нащадкам пощастило, вдалось зберегти шість скульптур виконаних учасниками під керівництвом Павела Альтгамера. Три з них, відновлені та відреставровані, ми можемо побачити в галереї «Детектор», – каже куратор мистецької галереї Лілія Гоголь.

Скульптури за 5 років до реставрації щось прожили, десь змінились. Їх реставрував один з учасників Конгресу — Віталій Коваленко. Десь довелося їх видозмінювати, щоб забрати наслідки часу, а десь іще доведеться про них турбуватись і доглядати, адже в них є матеріали, що піддаються часу: баґет чи спаґетті, наприклад.

Подивитись на відновлені арт-об’єкти можна біля та в Галерея «Детектор», яка відкрита з 10:00 до 20:00 щодня. Біля скульптур є qr-код, через який можна податись в подорож літом 2015-го, коли відбувався Конгрес.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:“Вільний духом”: скульптор Данило Книшук створив погруддя прикарпатського письменника Степана Пушика. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X