WestNews.com.ua

В Івано-Франківську при облмуздрамтеатрі відкрили дитячу театральну майстерню

16.08.2018, 9:43  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

В Івано-Франківську при академічному обласному музично-драматичному театру імені Івана Франка відкрили дитячу театральну майстерню.

Директор та викладач акторської майстерності – актор і режисер Франківського драмтеатру Олексій ЛейбюкА художнім керівником майстерні є народний артист України, директор-художній керівник Франківського драмтеатру Ростислав Держипільський, інформує WestNews.

Наразі триває кастинг-набір на навчання дітей віком від 6 до 16 років. Кастинг відбудеться 29 серпня о 12:00 у Франківському драмтеатрі за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності 42. Прийом заявок відбувається з 15 по 28 серпня 2018 року.

Для участі у кастингу потрібно підготувати вірш, байку або уривок прозового твору.

Щоб подти заявку, треба заповнити  анкету ТУТ.

Нагадаємо, Івано-Франківський драмтеатр презентував нову сцену-цех з нагоди прем’єри експериментальної вистави.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Чи падає улітку сніг?»: в Івано-Франківському драмтеатрі презентували трагікомедію про самовідданість матерів. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X