WestNews.com.ua

В Івано-Франківську продовжують притягувати до адмінвідповідальності батьків, діти яких хуліганять у школах

27.09.2018, 10:58  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

У четвер, 27 вересні, в Івано-Франківській школі №11 відбулася нарада директорів закладів загальної середньої освіти.

Під час наради обговорили питання про співпрацю закладів загальної середньої освіти з Івано-Франківським відділом поліції головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області.

«Робота з навчальними закладам – це основна робота ювенальної провенції.  Сьогодні, якщо дитина 10 днів не ходить у школу, то навчальний заклад повинен повідомити працівникам ювенальної провінції. Крім того є таке поширене явище як булінг. Це явище у школі є завжди. За це також передбачається відповідальність. Часто є непорозуміння між батьками і дітьми,  тому й виникають такі випадки.  Це хуліганство, і ми притягували до відповідальності,школярів, якщо їм вже є 16 років, у іншому випадку відповідальність несуть їх батьки. Те що ми говоримо по відповідальність з дітьми це одне, але якщо є заява, то це інше. Уже є 5 заяв», – каже начальник відділу ювенальної превенції ГУНП в Івано-Франківській області Алла Бойчук.

Керівник ювенальної превенції зазначила, що один з таких випадків трапився у школі номер 13 минулого року.

«Виставили у інтернет відео, де демонструється побиття школяра. Було відкрите кримінальне провадження, але швидше всього, що воно буде закрите, бо хлопчик не досяг відповідного віку, але його батьки будуть нести адміністративну відповідальність», – зазначає Алла Бойчук.

«Ми хочемо з перших вуст почути про проблеми у школах. Є факти пошкодження майна, а також факти вживання наркотиків та їх розповсюдження. У таких випадках до школи має прийти слідчий офіцер і з‘ясувати усю ситуацію. Має бути співпраця. Це не варто приховувати, бо потім можуть бути прикрі наслідки. Думаю така інформація є у вас, бо це досить розповсюджено. Крім того є ряд неповнолітніх осіб які є у нас на обліку. З цими учнями треба спілкуватися чергово», – каже заступник начальника Івано-Франківського відділу поліції ГУ НП в Івано-Франківській області Володимир Гаврилаш.

Варто зазначити, що є 221 відкрите адміністративне провадження проти батьків, хоча минулого року було тільки 80.

«Двірники шкіл відмовлятися працювати бо територія всіяна атрибутами куріння та розпиття алкогольних напоїв. Ще одна проблема – вигул собак на території школи. Просимо патрульну поліцію збільшити  патрулювання у нічний період, а саме біля шкіл. Крім того, слабка співпраця поліції з батьками, адже вони несуть відповідальність за своїх дітей батьки. Треба встановити відеонагляд, бо попередження до наших людей не діють», – виступили керівники шкіл.

Щодо встановлення відеокамер, то працівники поліції пообіцяли владнати це питання.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Задовбали ці псевдо реформатори, – Марцінків про освітянські реформи

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X