В Івано-Франківську протягом двох днів буде обмежено рух транспорту на одній з центральних вулиць. СХЕМА

14.03.2019, 12:15  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Наприкінці березня в обласному центру Прикарпаття відбудеться традиційний чемпіонат України зі спортивної ходьби, повідомляє WestNews.

Престижні змагання пройдуть 23 березня (з 08.00 год. до 15.00 год.) та 24 березня (з 08.00 год. до 14.00 год.) на трасі, яка буде проходити по вулицях Незалежності та Бандери. Відповідно на цей період рух транспорту та тролейбусів буде обмежено.

Виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради дав доручення Департаменту молодіжної політики та спорту Івано-Франківської міської ради спільно з федерацією легкої атлетики України забезпечити монтаж та демонтаж сцени, на площі І. Франка та арки «Старт – Фініш» на вулиці Незалежності (біля готелю «Надія»).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Івано-Франківську запустили новий комунальний маршрут. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X