WestNews.com.ua

В Івано-Франківську проведуть благодійну акцію, аби зібрати кошти для онкохворої дочки учасника АТО

14.05.2019, 15:13  |  Автор:   Власенко Власта

 У неділю, 12 травня, обрали нову голову Івано-Франківської обласної асоціації учасників і ветеранів АТО, пише WestNews.

Як розповів під час прес-конференції новообраний голова Мирослав Кріль, у Статуті спілки змінені дві позиції: не входити в жодну політичну партію і перезавантаження роботи асоціації. Наразі асоціація нараховує 25 районних спілок, орієнтовно 8 000 учасників.

«Асоціація останнім часом мало працювала. Обласної майже не було чути, працювала більше міська. Ми зробимо все можливе, щоб стати вагомою силою в Івано-Франківській області. Асоціація залишається відкритою для всіх юридичних осіб, спілок, яка бажають увійти в нашу асоціацію,» – додав Мирослав Кріль.

Слід зазначити, що Івано-Франківська область є єдиною, яка зуміла зберегти об’єднання обласної та міської асоціацій учасників і ветеранів АТО.

Також у громадській спілці розповіли, що в Івано-Франківську проведуть на вихідних, 18 і 19 травня, благодійну акцію по збору допомоги онкохворій 14-річній дівчинці Олександрі Герасимчук, яка є прийомною дочкою учасника АТО Івана Стефаніва. На даний момент визначеної суми немає. Але відомо, що необхідний курс лікування на півтора року.

«Сім`ї нашого побратима потрібні кошти на лікування. У дівчинки тяжкий стан. Захід відбуватиметься під гаслом «Допомога твоя – найсильніша зброя». Буде цікава концертна програма,» – розповів Роман Дорожівський, прес-секретар спілки.

До слова, учасникам бойових дій з Івано-Франківська нададуть одноразову матеріальну допомогу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Для учасників АТО/ООС зведуть житловий будинок на Прикарпатті

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X