В Івано-Франківську проведуть дебати

29-30 квітня 2017 року на базі Університету Короля Данила громадська організація «Інститут неформальної освіти» проведе «Весняну дебатну лігу» – фінальний етап проекту «Шкільна дебатна ліга», що реалізовувався в Івано-Франківську протягом березня-квітня цього року.

18053108_936978969802076_1193827711_o

Також проект збере не тільки шкільну, але й студентську молодь задля активного обговорення актуальних проблем міста і країни у форматі Британських парламентських дебатів, передає WestNews.

Британські парламентські дебати – це інтелектуальна гра і освітня технологія, яка розвиває навики критичного та аналітичного мислення учасників, а також допомагає конструктивно і доступно формулювати і презентувати власну позицію. Формат даних дебатів дозволяє легко навчитись засвоювати, аналізувати та керувати інформацією.

Протягом двох днів учасники ліги матимуть можливість покращити свої навики публічного виступу, запропонувати та обґрунтувати свої шляхи вирішення проблемних питань, а також отримати якісні і конструктивні відгуки від професійних суддів.

Для участі в проекті потрібно зареєструватися за посиланням:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf-3XQUkyaC6O-fcK4XB-cfkyaTVO7z5vv6dpVj3DODYGJSHw/viewform

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Франківськ без людей: незвичайні ФОТО

Коментарі:

Comments are closed.