В Івано-Франківську провели акцію “Я не даю і не беру хабарів”. ФОТО

22 грудня 2016 року під стінами ПНУ ім. В.Стефаника та Медичного університету відбулась акція «Я НЕ ДАЮ І НЕ БЕРУ ХАБАРІВ», яку провели активісти громадсько-політичного Руху «Справедливість» Івано-Франківська.

Мета заходу – утворення критичної маси людей у ВУЗах які не беруть і не дають хабарі. Потік студентів з задоволенням розбирали та клеїли наліпки з даним гаслом. Слід зауважити, що викладачі, які були присутні на акції, самі ініціювали поклейку наліпок на дверях кабінетів. За результатами акції ми бачимо, що свідомих людей, які готові боротися з корупцією багато.

“В дні боротьби з корупцією ми провели дану акцію з закликом “не давати і не брати хабарів”. Місцем для акції ми вибрали університети не даремно, оскільки саме зі студентів почалась Революція Гідності. І я переконаний, що саме молодь є тим ядром, яке готове власним прикладом якісно впливати на зміни у суспільстві. За результатами акції ми бачимо, що свідомих людей, які готові боротися з корупцією багато”, – зазначив керівник громадсько-політичного Руху «Справедливість» в Івано-Франківській області Андрій Майданський.

Активісти також повідомили, що дана акція є початком спільної з адміністраціями та активною молодю роботою над викорінення корупції в ВНЗ та суспільстві.

Стаття опублікована на правах політичної реклами.

Загрузка...

Коментарі:

Comments are closed.