WestNews.com.ua

В Івано-Франківську пройшов конкурс «Краса без обмежень»

21.05.2019, 13:12  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Саме під таким гаслом відбувся конкурс краси «Королева Прикарпаття 2019 року» серед дівчат з інвалідністю 20 травня. Мета конкурсу – інтегрування людей з інвалідністю в суспільство.

Участь у конкурсі взяло шестеро дівчат, проте одна з них Марічка Мисюк, на жаль, стала он-лайн учасницею, так як опинилась в лікарні. Усі небайдужі мали змогу кинути кошти в скриньку для лікування Марічки.

На сцені дівчата танцювали у візках в різних сукнях, щиро відповідали на питання ведучих та продемонстрували надзвичайну красу, грацію та силу духу.

За рішенням журі другою віце міс стала Остапів Анна, першою віце міс – Тамара Стефінін і титул Королеви Прикарпаття 2019 та корону здобула Іванка Семенюк. Також дівчата отримали величезну кількість подарунків від партнерів та організаторів та музичні вітання від різних виконавців.

Захід відбувся за підтримки Департаменту молодіжної політики та спорту та Управління охорони здоров’я міської ради.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Не хочу, щоб любили за інвалідність”: як художник з атрофією продав 1000 робіт

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X