В Івано-Франківську раптово пішла з життя 19-річна студентка. ФОТО

3 квітня в Івано-Франківську раптово померла студентка третього курсу ІФНМУ  Олеся Поп.

Про трагічний випадок повідомила прес-служба університету, інформує WestNews.

19-річна Олеся запам’яталася доброю, дружелюбною і чуйною дівчиною. Одногрупники студентки діляться своїми спогадами та співчуттями:

«Нам друзям і одногрупникам буде важко змиритися з такою втратою. Адже вона стала невід’ємною частинкою нашої студентської сім’ї. Леся завжди була в гарному настрої і налаштовувала всіх оточуючих на позитив. Протягувала руку допомоги всім, хто її потребував.

Незважаючи на те, що Олеся була студенткою тільки третього курсу, вона виконувала всі практичні навички на високому рівні, мала задатки до цієї професії. Брала активну участь у житті університету, була членом Асоціації Студентів Стоматологів, любила відвідувати університетський гурток «Фантомний курс по реставрації».

Дуже шкода, що мрія стати успішним стоматологом залишилась тільки мрією. Ми щиро співчуваємо батькам Олесі, від усього серця бажаємо їм терпіння і здоров’я витримати це випробовування, яке надіслав їм Бог. Ти завжди залишишся у наших серцях! Твоя 12* група».

Сьогодні. 5 квітня, одногрупники і викладачі Олесі вирушили попрощатися з нею до смт Буштино Тячівського району Закарпатської області.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

Загрузка...

Comments are closed.