WestNews.com.ua

В Івано-Франківську розкажуть все, що варто знати про секс

19.09.2019, 9:40  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

З 5 по 6 жовтня о 12:00 ініціативна група «Дівчата творять» організує лекції з основ  сексуальної освіти. У просторі «Вдома» для молодих жінок проведуть бесіду про пізнання свого тіла, вагітність та статеве виховання дітей. Молоді мами дізнаються в якому віці та форматі варто починати говорити про секс із дитиною так, щоб не нашкодити їй, а також як попередити сексуальне насильство.

“Сексуальна освіта це не тільки про секс. Обізнаність щодо сексуальної освіти дає можливість вчасно розпізнати і попередити сексуальне насильство, таким чином уникнувши численних фізичних та психічних травм. Правильне статеве виховання дітей дозволяє уникнути непорозумінь, запобігти небажаній вагітності чи хворобам, що передаються статевим шляхом серед підлітків”, — говорить координатора проекту, мама двох доньок Оля Новак.

Організаторки лекцій переконують, впродовж цих двох днів жінки зможуть розкрити свою сексуальність та отримати відповіді на питання, про які не прийнято говорити вголос.

Програма заходів:

5 жовтня

12:00 —  лекція на тему «Вагітність, секс та післяпологова депресія» (міфи, прийняття свого тіла, секс після пологів, контрацепція та ГВ)

14:00 — кава-брейк

15:00 — лекція на тему «Як і коли говорити з дітьми про секс?» (анатомія і фізіологія статевої системи, як правильно доглядати за статевими органами, правило «трусиків», в якому віці варто починати розмову, секс і підлітки, контрацепція, як попередити сексуальне насильство дітей).

6 жовтня

12:00 —  лекція на тему «Я і моя чуттєвість» (значення усвідомлення сучасною жінкою власних анатомії та фізіології. Засоби контрацепції як спосіб турботи про себе. Попередження сексуального насильства).

Спікерки:

Оля Новак – лікарка, мама двох донечок, яка має власний досвід статевого виховання дітей, громадська діячка.

Наталка Махова – громадська діячка, керамістка, експертка з сексуальної освіти.

Лекція безкоштовна за попередньою реєстрацією

Більше інформації можна дізнатись на сторінці «Дівчата творять» у фейсбуці https://www.facebook.com/divchatatvoriat  або інстаграмі @divchatatvoriat

Ініціатива “Дівчата творять: сексуальна освіта” була створена  ініціативною групою «Дівчата творять» у межах проекту “Амбасадори розмаїття у Прикарпатті”, який реалізує  Молодіжна організація СТАН за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Творчі акорди”: в Івано-Франківську відкрилася виставка відомого графіка. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X