WestNews.com.ua

В Івано-Франківську розпочала свою роботу сесія облради: що розглядатимуть? ВІДЕОТРАНСЛЯЦІЯ

29.05.2020, 10:34  |  Автор:   Хромей Зоряна

35-ту сесію обласної ради сьомого демократичного скликання розпочала свою роботу в ранковий час 29 травня. Попередньо на сесію винесено 66 питань, інформує WestNews.

Розгляд питань депутати розпочнуть із обговорення проєкту рішення “Про визнання бійців-добровольців, які брали участь у захисті територіальної цілісності та державного суверенітету на Сході України”.

Водночас обранцям запропоновано внести зміни до обласного бюджету на 2020 рік та до низки рішень обласної ради. Разом з цим планується заслуховування звітів про виконання двох обласних програм, внесення змін до семи діючих та затвердження п’яти нових програм.

В ході сесійного засідання депутатам також буде запропоновано питання, пов’язані з реформуванням закладів інтернатного типу, створення комунального підприємства “Централізована закупівельна організація Івано-Франківської обласної ради”, подання до Верховної Ради України щодо перейменування села Брустурів Космацької сільської ради ОТГ Косівського району.

Серед іншого, до проєкту порядку денного включено низку питань, які регулюють майнові, земельні і трудові відносини.

29.05.2020-10:01

Опубліковано Галичина TV Пʼятниця, 29 травня 2020 р.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Сесія міськради: для франківських підприємців знизили податки в травні

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X