В Івано-Франківську розповіли про перші результати проекту молодіжних радників поліцейських

08.11.2018, 14:20  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

ГО “Молода Просвіта Прикарпаття” разом із Управлінням патрульної поліції в Івано-Франківській області презентували результати спільної роботи над формуванням локальних офісів Молодіжних Радників Поліцейських при училищах і коледжах міста.

Таку ідею підтримав канадський Інноваційний Фонд з питань взаємодії поліції з громадою на засадах партнерства (CPIF) Проекту підтримки підготовки поліцейських (PTAP). До співпраці на конкурсних засадах було відібрано 48 найбільш мотивованих студентів (учнів) з одинадцяти училищ і коледжів Івано-Франківська.

Молодь під час усіх етапів проекту супроводжували педагоги. За півроку вдалося провести тренінги, де говорили про права людини, стереотипи, упередженість, дискримінацію, більше дізнатися про роботу поліції під час літнього таборування у горах. Було сформульовано компетенції молодіжного радника поліцейських та концепцію функціонування неформальних офісів Молодіжних радників поліцейських при навчальних закладах, складено план їх подальшої діяльності.

За короткий період молоді люди вивчили структуру поліції, взяли участь у майстер-класах від різних підрозділів, навчилися надавати невідкладну домедичну допомогу, відвідали управління патрульної поліції та вже встигли поділитися своїм досвідом з колегами з Луганської області.

«Молодь навчилася порядності патрульних, вивчили їх роботу. Ми хотіли виховувати ті цінності в молодих людях, які можуть стати гідними поліцейськими», – говорить голова проекту Євгенія Бардяк.

Ще одна місія проекту – це мережування між навчальними закладами міста, налагодження комунікації та згуртування молоді. Цьому сприяли похід в гори, перегляд сучасного українського кіно, спільні чаювання. На підсумковій презентації вперше показано відзнятий соціальний відеоролик за участю молодіжних радників поліцейських. Учасники проекту отримали сертифікати з рук начальника патрульної поліції та керівництва освіти області, міста.

«Я сподіваюся, що такі проекти ми будемо далі продовжувати. Ми бачимо дуже багато негативу у соцмережах, ЗМІ, коли молодь вживає наркоти», – наголосив Олег Костенко, начальник УПП.

До завдань молодіжних радників поліцейських входить інформування молоді:

– про влив вживання алкоголю, куріння, наркотичних речовин

– про їх права, обов`язки та можливу адміністративну відповідальність

– про небезпеку торгівлі людьми

– про правила дорожнього руху та інше.

«Наша мета – налагодження комунікації між поліцією та молоддю. Дуже велике сподівання на молодіжних радників поліцейських», – додала Таміла Кульпа, представниця патрульної поліції.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Івано-Франківську курсанти першого курсу склали Присягу працівника поліції. ФОТО/ВІДЕО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X