В Івано-Франківську розповіли, як рятують самотніх людей похилого віку. ФОТО

21.05.2019, 21:10  |  Автор:   Власенко Власта

Сьогодні, 21 травня, в Івано-Франківську «Названі онуки» та працівників Пансіонату розповіли свої важення та захоплюючі історії про соціальний проект “STAY”, повідомляє WestNews.

Проект “STAY” – унікальна ініціатива, запроваджена в Івано-Франківську. Небайдужі люди можуть через соціальну мережу Фейсбук (в групі міста) переглянути фотографії жителів геріатричного пансіонату, прочитати їхні життєві історії та зголоситися стати для самотніх стареньких людей названими онуками. Завдання таких «онуків» – один раз на тиждень обов’язково відвідати «своїх» дідуся чи бабусю та поспілкуватися з ними.

“Наша мета – щоб проект “STAY” був в кожному місті де є будинок для людей похилого віку!
Найбільша потреба мешканців пансіонатів – це увага та спілкування!” – зазначають організатори проекту.

Завдання таких «онуків» – один раз на тиждень обов’язково відвідати «своїх» дідуся чи бабусю та поспілкуватися з ними.

«Названі онуки» – це насамперед друзі для дідусів та бабусь”, – зазначила Ілона Мурзова, організаторка “STAY”.

Організатори проекту хочуть, щоб у кожному місті України, де є будинок для престарілих запрацював такий соціальний проект.

“Перша наша зустріч була трішки ніяковою, тому що і я переживав, і дідусь. Важливо те, що для кожного мешканця є своя людина. Коли приходить такий свій, такий рідний, то відчувається якась теплота. Мої друзі, батьки, бабуся, дідусь – це підтримують, адже проект приносить мені тільки позитивні емоції. Насправді, дуже хочеться, щоб у кожної бабусі і дідуся був свій “названий онук”, – розповіла Анастасія, учасниця проекту.

“Найбільша потреба жителів пансіонату – це увага та спілкування. Щиро вам вдячний за проект і я впевнений, що у нього велике майбутнє на всеукраїнському рівні”, – наголосив Віталій Яворський,  директор геріатричного пансіонату.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Рекордний танок: як у Коломиї пенсіонери змагалися за танцювальну перемогу. ВІДЕО

 

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X