WestNews.com.ua

В Івано-Франківську розробили нову Програму промоції

24.09.2020, 18:18  |  Автор:   Колибаб‘юк Тетяна

В Івано-Франківську розробили оновлену Програму промоції на наступних п’ять років. Документ створювали з врахуванням змін, які стосуються всієї території теперішньої Івано-Франківської ОТГ. Її одноголосно підтримали на сьогоднішньому черговому засіданні Виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради.

Програма промоції Івано-Франківської міської територіальної громади на 2021-2025 роки має сприяти подоланню наслідків COVID-19 для іміджевої політики міста, які спричинили спад міжнародного та внутрішнього туризму на території громади, інформує WestNews.

Пріоритетними напрямками для промоції визнаються:

  •  просування можливостей і переваг міста з метою залучення туристів;
  • зміцнення позитивного іміджу Івано-Франківської громади;дизайн, виготовлення, тиражування, презентація та розповсюдження пол
  • іграфічної та сувенірної продукції, аудіо- та відеоматеріалів аудіовізуальної продукції.

Найбільш предметними результатами від реалізації оновленої Програми промоції, як випливає, є збільшення надходжень від туристичного збору до бюджету міської територіальної громади, поширення маркетингових продуктів та туристичних брендів, зареєстрованих у громаді, а також формування привабливого інвестиційного клімату.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Івано-Франківщину передають штормове попередження

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X