В Івано-Франківську Рух Валентина Наливайченка “Справедливість” провели акцію проти вирубки лісів в Карпатах. ФОТО

В Івано-Франківську Рух Валентина Наливайченка «Справедливість» провели акцію проти вирубки лісів в Карпатах.

До слова, На Прикарпатті створено осередок Руху Наливайченка “Справедливість”. ФОТО

Рух В. Наливайченка «Справедливість» виступає проти хижацького знищення українських лісів заради продажу за кордон деревинної сировини. Ми наполягаємо на тому, що влада має забезпечити виконання чинного мораторію, розпочати боротьбу із контрабандою лісу та покласти край зловживанням в системі національного лісового господарства.

“Проблема вирубки лісів сьогодні стоїть дуже гостро у Івано-Франківській області. Наданий час непроводить відповідна робота, щодо боротьби з контрабандою, щодо виконання чинного мораторію. Наша акція має чітку вимоги до влади вжити рішучих заходів щодо подолання сировинно-експортної орієнтації української економіки. Також стимулювання розвиток внутрішнього виробництва, яке дасть українцям нові робочі місця в Україні”, – заявив керівник Івано-Франківської обласної організації Руху Наливайченка «Справедливість» Андрій Майданський.

В. Наливайченко та команда «Справедливості» категорично засуджують наміри і можливі спроби скасування мораторію на вивіз необробленої деревини. Адже, до наведення ладу на митницях та до повного врегулювання основних питань функціонування лісогосподарського комплексу України – скасування відповідного мораторію лише призведе лише до подальшої криміналізації ринку деревини, погіршення стану національних екоресурсів та чергового корупційного пограбування українського народу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Активісти Руху “Справедливість” подарували телевізори для дітей Солотвинської санаторної школи-інтернат.

Рух В. Наливайченка «Справедливість» закликає усіх небайдужих громадян підтримати справедливі вимоги та підписати звернення до Президента України, Прем’єр-Міністра України, Голови Верховної Ради України, щодо неприпустимості прийняття Закону України «Про особливості державного регулювання діяльності суб’єктів підприємницької діяльності, пов’язаної з реалізацією та експортом лісоматеріалів», який передбачає дозвіл на вивіз необробленої деревини до ЄС.

Громадсько-політичний Рух “Справедливість” Івано-Франківська область запрошує до співпраці. Приймальня руху “Справедливість” розташована за адресою м. Івано-Франківськ, вулиця Незалежності, 89. Тел., 0342(750213).

Стаття опублікована на правах політичної реклами

Загрузка...

Коментарі:

Comments are closed.