WestNews.com.ua

В Івано-Франківську рятували чоловіка, у якого зупинилося серце

10.08.2020, 15:36  |  Автор:   Хромей Зоряна

10 серпня під час опрацювання скарги на вулиці Шпитальній, інспектор Муніципальної варти Локатир Тарас побачив, як раптово упав чоловік. Він не розгубився, а відзразу побіг на допомогу, оперативно встановивши, що у потерпілого зупинка серця.

Тарас викликав “швидку”, паралельно здійснюючи непрямий масаж серця до того часу, поки не прибула реанімаціна бригада швидкої медичної допомоги. Він продовжував реанімовувати, доки медики готували дефібрилятор та необхідні препарати.

“З першого разу не вдалося відновити роботу серця. Відповідно поки лікарі готувались до другої спроби, наш колега продовжував робити непрямий масаж.

Благо, тяжка праця інспектора і реаніматологів увінчалась успіхом, і згодом серце таки вдалося запустити! Спільною боротьбою Тараса і медиків, чоловіка вдалося витягнути з того світу! Пишаємось!”, – йдеться на Фейсбук-сторінці Муніципальної інспекції Івано-Франківська.

Світлина від Муніципальна інспекція Івано-Франківськ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:Стало погано біля медичного закладу: муніципали допомогли франківцю. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X