В Івано-Франківську старше покоління навчається оплачувати комуналку через інтернет. ФОТО

06.03.2019, 17:49  |  Автор:   Власенко Власта

В Івано-Франківську продовжуються соціальні курси з комп’ютерної грамотності на базі бізнес-інкубатора ІФНТУНГ.

Пенсіонери, власники карток іванофранківця, можуть пройти безкоштовне навчання з основ користування ПК. Усі витрати бере на себе місто. Таку ініціативу запровадив міський голова Руслан Марцінків, інформує WestNews.

Сьогодні стартував курс для чергових студентів. 21 людина золотого віку опанує комп’ютер. Цього разу в групі – одні панянки. А загалом курси вже закінчили понад півсотні пенсіонерів.

«Ми маємо меморандум про співпрацю з університетом нафти й газу. От і з’явилась ідея на базі бізнес-інкубатора організувати безкоштовні курси для учасників війни на Сході. Для них ми запровадили навчання з основ програмування. Приємно було бачити, що вони користуються популярністю серед ветеранів», – розповів Руслан Марцінків. – «А потім прийшла ідея організувати курси також для пенсіонерів. Це ази користування ПК та банківськими картками».

Він закликав новоспечених студентів бути активними, задавати якомога більше питань, щоб отримати потрібні знання.

Навчання триватиме місяць. За цей час люди «золотого віку» опанують комп’ютер на рівні звичайного користувача та навчаться самостійно обслуговувати свої банківські картки. Самі бабусі зізнаються, що тепер зможуть без проблем дати раду з оплатою комуналки через інтернет, отримати віртуально доступні онлайн довідки чи інші документи. Головне – не треба буде смикати внуків чи дітей. Бо загалом, бідкаються вони, без комп’ютера тепер – нікуди.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Марцінків скликає чергову сесію Івано-Франківської міської ради

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X