В Івано-Франківську стартувала VІ Міжнародна науково-технічна конференція Нафтогазова енергетика-2017. ФОТО/ВІДЕО

У вівторок, 16 травня, в ІФНТУНГ розпочала роботу VІ Міжнародна науково-технічна конференція «Нафтогазова енергетика-2017», яка відбувається в рамках відзначення 50-річчя від дня заснування університету.

dsc_5051

У роботі конференції бере участь понад 350 представників навчальних та наукових закладів, підприємств нафтогазової галузі України, а також гості з Норвегії, Австрії, Італії, Німеччини, Угорщини, Алжиру, Азербайджану, Польщі, Вірменії, Білорусі, Греції, Хорватії, Іраку.

Першим заходом VІ Міжнародної науково-технічної конференції «Нафтогазова енергетика-2017» стала міжнародна контактно-коопераційна біржа Innovation4EnergyEfficiency в рамках проекту InnoverEAST (7-ма Рамкова Програма ЄС з досліджень та інновацій), що відбувалась на базі Наукового містечка «Нова Енергія». Метою заходу є надати можливість представникам наукової та бізнес спільнот встановити прямі бізнес-контактів у сфері трансферу технологій з енергоефективності, відновлювальних джерел енергії та збереження довкілля.

Детальніше дивіться в сюжеті WestNews:

Нагадаємо, що ІФНТУНГ підписав угоду про співпрацю з ПАТ Укрнафта. ФОТО/ВІДЕО. Також, було підписано Меморандум про співпрацю з норвезькою компанією AGR.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Конфлікт між Укрнафтою та державою не вирішений, – Огризко

Загрузка...

Коментарі:

Comments are closed.